• cz
  • en
  • de

Michal Beránek

Jsem Michal Beránek a jsem náčelník a lovec. Jako náčelník se snažím rozvíjet náš kmen tak, aby každý mohl co nejvíce dělat v radosti. Snažím se vytvářet prostředí, kde každý může ze sebe dostat to nejlepší, baví ho to, cítí smysl své práce a cítí se adekvátně ohodnocen. Mimo to mám na starost oslovování nových společností s cílem, aby se z nich stali naši zákazníci. Mám úžasnou práci a je mi potěšením sledovat sebe i ostatní, jak nám radost v práci přináší potěšení. A kam až jdou v tom, čemu normálně říkáme „práce“ rozvinout osobní vztahy. Líbí se mi a mám rád naše objímání, sdílení, vody, čundry, akce s rodinami a prakticky jakákoliv tvoření u nás v OpenOne nebo s našimi zákazníky.

Martin Literák

Jmenuji se Martin Literák a v OpenOne mám na starost rozvíjení vztahů s našimi milovanými zákazníky. Jsem nadšený, když jsou naši zákazníci šťastní, mám radost, když jsou spokojení a nedá mi spát, když je to cokoliv jiného..:-). Baví mě neustále sledovat, jak se mění situace v jednotlivých společnostech, s jakými situacemi se naši zákazníci potýkají a moc mě těší, když mohu nabídnout naši pomoc. Nejúžasnější na mé práci je to, že se potkávám s lidmi, které mám rád. V OpenOne miluju naší svobodu a skvělou pohodu. Je skvělé začínat týden normálním lidským sdílením namísto klasické „porady vedení“, jak tomu bylo dříve. Baví mě pozorovat, jak se měníme, každý svým tempem a jak se nám daří stále víc a víc žít v souladu s našimi svobodnými principy. Nevěřili byste, ale někdy se u nás dějí i zázraky.

Zdeněk Bohuslav

Jsem Zdeněk Bohuslav a v OpenOne mám na starost konzultační zakázky pro stávající i nové zákazníky. Baví mě povzbuzovat, inspirovat, hledat nová řešení, posouvat hranice a rozšiřovat obzory ve všech životních i pracovních situacích. V OpenOne mám moc rád otevřené, přátelské vztahy a důraz na to, aby každý pracoval ve svém nejlepším talentu. I díky tomu se mohu s kolegy dělit o svůj křesťanský pohled na svět a pomáhat jim lépe nést životní zkoušky a náročné situace.

Tomáš Dočekal

Jsem Tomáš Dočekal a do kmene OpenOne jsem se přidal v roce 2010. Našim zákazníkům pomáhám vylepšovat jejich kontaktní centra v rámci mého poradenství. Jsem tedy business konzultant naprosto nezávislý na našich kmenových softwarech. Přezdívají mě ToDo, protože co se mi řekne, abych udělal, tak to prostě udělám. Baví mě nacházet společně se zákazníky zlepšení jejich provozů. V OpenOne jsem nadšený z pracovní svobody, otevřenosti a kamarádství.

Šárka Davidová

Já Šárka Davidová to mám s OpenOne jako doma – starám se o zákazníky i spolupracovníky, aby se nám tu pohodově žilo, měli jsme čas na sdílení a vymýšlení nových nápadů a řešení. Ty dobré, prověřené a smysluplné projekty se snažíme předávat dál našim zákazníkům …

Jitka Benešová

Jmenuji se Jitka Benešová a v OpenOne mám na starosti testování softwaru pro naše zákazníky. Baví mě dívat se na naše aplikace očima uživatele a přemýšlet, jak naše řešení uzpůsobit tak, aby bylo pro každého příjemné a intuitivní. V OpenOne mám ráda přátelskou atmosféru, kde nikdy nechybí humor, ale ani vzájemná podpora a pomoc.

Michal Jehlář

Jako služebně nejmladší si v OpenOne užívám svobody teprve druhým rokem. Po zkušenosti s korporátním vývojem aplikací jsem moc rád, že tady mám možnost zapojit se do toho, co mě opravdu baví a tím směřovat svou energii na maximum tam, kam to má podle mě smysl. Jsem Michal Jehlář a rád přivedu k životu každou novou aplikaci.

David Kaisner

Jsem David Kaisner. V OpenOne mám na starosti vývoj pro zákazníky Uniqa (CZ & SK) coby analytik a projektový vedoucí. U dalších zákazníků se podílím na vývoji jako programátor a tester. Baví mě hledat, vymýšlet a realizovat aplikační řešení zákaznických potřeb a optimalizovat zákaznické procesy. V našem kmeni mám moc rád otevřenost, volnost a přátelskost, zároveň však odpovědnost za svou práci, která je velkou součástí našeho společného bytí.

Jiří Král

Jmenuji se Jiří Král, v OpenOne mám na starosti servisní požadavky našich zákazníků, dílčí rozvoj aplikací a portálových řešení. Baví mě podpora a komunikace se zákazníky, hledání jednotlivých chyb i vymýšlení drobných vylepšení dle potřeb zákazníka. V OpenOne si moc vážím svobodného (ne)řízení práce a svých výjimečných kolegů. Moc rád pracuji v OpenOne i kvůli mimopracovním aktivitám a přátelskému setkávání mimo zdi našich kanceláří.

Karel Matlas

Jmenuji se Karel Matlas a v naší firmě mám na starosti zejména integrace na telefonní ústředny, ale i standardní rozvoj a údržbu ostatních aplikačních řešení. Baví mě hledat řešení opravdu různorodých zákaznických požadavků a jejich implementace do našich aplikací ke všeobecné spokojenosti. Na naší firmě velmi oceňuji zejména výjimečný kolektiv aplikující svobodný přístup a agilní metodiky, díky čemuž se pokaždé do práce skoro i těším

Honza Pastejřík

Jsem Honza Pastejřík, v OpenOne odpovídám především za finanční a provozní oblast našeho společného života, tedy za ty tvrdší věci. V našem kmeni mám funkci Sqaw – tedy skoro vše vím, se vším poradím, pomůžu, vyřeším, zařídím…. Dělám to rád a s láskou. Na OpenOne mne baví především společný život, tvoření a hledání nových cest ve firemním spolužití.  

Petr Valentin

Jsem Petr Valentin. A vlastně nevím, co mám na starost, dělám co je potřeba. Baví mě, když jde práce od ruky a má smysl. A na OpenOne je asi nejlepší náš kolektiv, za to jsem fakt rád.

David Švestka

Jmenuji se David Švestka. V OpenOne zodpovídám za dodávky našeho řešení pro společnost SAZKAmobil a podílím se na implementaci zákaznických projektů i vývoji našich aplikací. Zejména se zabývám jejich prezentační a aplikační vrstvou. Rád cestuji, fotografuji a zajímám se o techniku a geografii.

Pavel Tůma

Jsem Pavel Tůma a v OpenOne aktuálně dělám projekťáka, analytika, školitele a podílím se na šíření svobody uvnitř i mimo náš kmen. Na mojí práci mě baví potkávat se s našimi zákazníky (převážně interními kontaktními centry velkých společností), pronikat do způsobu jejich fungování a pochopit co, jak a hlavně proč dělají a pomocí našich SW řešení a týmu programátorů jim následně usnadnit život. V OpenOne si vážím naší otevřenosti a přístupnosti zkoušet dělat věci jinak. To nás před několika lety navedlo na naší aktuální cestu „za svobodou“. Rád pozoruju, jak se měním nejen já sám, ale i ostatní kolegové, kamarádi v OpenOne. Užívám si naše společné akce v práci i mimo ní. Jsem v OpenOne už tak dlouho, že mám své vlastní inventární číslo, ale pořád mě to tu baví… ☺.

Jan Moravec

Jmenuji se Honza Moravec. Mám rád nové technologie a trendy ve vývoji software, a jsem jejich zaníceným evangelistou. V OpenOne se snažím o jejich implementaci jak do řešení stávajících, tak i do řešení zcela nových. Je fajn, když je vidět, že i ostatní mají radost z poznávání a učení se novým věcem.

Michal Víšek

Jsem Michal Víšek a jako projekťák mám na starosti naši skvělou znalostní bázi OnePlace. Mám rád, když dává práce nějaký smysl a přesně to cítím, když vidím naše produkty v akci u našich zákazníků. Nejsme bezchybní ani neomylní, ale svou práci máme rádi a děláme ji srdcem a v příjemné atmosféře.

Cookies
created by virtual-zoom ©