• cz
  • en
  • de
Děláme smysluplné věci svobodně
Nejsme vlastně „normální“ firma

Nejde nám o to, pachtit se za výsledky a zisky. Jde nám o naší každodenní radost a o kvalitní službu našim zákazníkům.

Podporujeme „svobodu v práci“

Rozvíjíme prostředí, ve kterém si věříme. Věříme, že druhý udělá to nejlepší, co umí a co je v zájmu týmu. Snažíme se o to, aby byl každý slyšen, abychom  byli vnímaví, naslouchali si a snažili se pochopit stanovisko, očekávání i potřebu druhého. U nás každý může pracovat doma a chodit do kanceláře, pracovat ve dny a hodiny, kdy sám vyhodnotí, že je to nejlepší. S odpovědností k druhým a úkolům týmu i svým. Každý si vybírá, na čem bude pracovat a s kým.

Je pro nás velmi důležité mít z práce radost

Nejde nám o to pachtit se za výsledky a zisky, jde nám o naši radost z práce a o kvalitní službu našim zákazníkům. Přejeme si, aby práce v našem týmu každého uživila, bavila a naplňovala.

Talent a rozvoj

Podporujeme u nás, aby každý našel a rozvíjel svůj talent, aby dělal co nejvíce činností, kde může tento talent uplatnit. Každý si může podle svého uvážení vybírat jakékoliv školení, kurzy, knihy, konzultace ke svému rozvoji. Bez jakéhokoliv obsahového i finančního omezení.

Sdílení a společně trávený čas

Náš finanční expert nám pravidelně představuje to, jak jsme na tom s penězi. Podle toho všichni stejným dílem rozhodujeme o odměnách pro členy týmu. Podporujeme pravidelná společná sdílení formou setkání, kde probíráme, co je nového, co se nám povedlo, co nás čeká, kdo se co nového naučil, na co zajímavého narazil nebo co ho trápí. Několikrát do roka vyrážíme na společné výlety – na kola, lyže, vodu nebo do lanového parku. Taky jezdíme na výlety, kde bereme své rodiny, například na čundr či na vodu.

Celý náš tým
Cookies
created by virtual-zoom ©